مشاوره حقوقی

وکیل پایه یک دادگستری

تلفن تماس ۰۹۱۲۴۲۳۰۹۵۲

نحوه دریافت خدمات مشاوره حقوقی غیر حضوری وکیل نادری


مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره تلفنی رایگان یکی از خدمات دفتر وکالت می باشد اصحاب دعوا می توانند در جهت اطلاع از حقوق قانونی خود و روشن نمودن مسیر حرکت قضایی با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره نمایند .

لازم به ذکر است مشاوره حقوقی تلفنی از دو طریق امکان پذیر است.

نخست آنکه با خطوط مشاوره تماس حاصل فرمایید ازین طریق می توانید ضمن آگاهی کامل از حقوق خود می توانید بصورت کاملاً تخصصی از وکیل پایه دادگستری با سابقه چندین ساله مشاوره حقوقی اخذ نمایید لازم به ذکر است این امکان صرفاً از طریق تماس خط تلفن ثابت تهران امکان پذیر بوده و مشاوره حقوقی ازین طریق دقیقه ای 3.000 تومان هزینه خواهد داشت .

راه دیگر آن است که طی تماس با شماره تلفن اعلامی در سایت از مشاوره حقوقی رایگان بهره مند شوید که در این روش هزینه برای شما لحاظ نخواهد شد و ازین طریق می توانید پاسخ های سوالات حقوقی خود را به ساده ترین روش ممکن به دست آورید.مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

مختفریم توانسته ایم در تمام شبانه روز بصورت مستمر مشاوره حقوقی خود را برای افراد جامعه برقرار نموده ایم ازین طریق در هر زمان از شبانه روز طی تماس با خط تلفن دفتر وکالت از مشاوره حقوقی بهره مند گردند لیکن بایو توجه داشت مشاوره حقوقی شبانه روزی مزیت است که در موارد فورس ماژور و وقایعی که اقدام سریع و عکس العمل حقوقی مناسب را می طلبد ضروری است .

راه دیگری نیز در جهت اخذ مشاوره حقوقی در 24 ساعت شبانه روز تعبیه گردیده و آن از طریق ارسال پرسش بصورت فوری است که در این مورد نیز وکلا و مشاوران مجموعه پیام ارسالی را به صورت فوری دریافت نموده و پاسخ مناسب و مشاوره حقوقی لازم را ارائه خواهند نمود .مشاوره حقوقی آنلاین

یکی از مهمترین راههای ارتباطی در جهان امروز بهره مندی از بستر اینترنت است که سایت حقوقی وکیل نادری توانسته است با مجربترین برنامه نویسان و راهکارهای نوین ارتباطی پلی ارتباطی با موکلین بر قرار نموده که به صورت خلاصه عملکرد 3 روش ارتباطی آنلاین و اخذ مشاوره حقوقی از طریق معرفی می گردد .

روش اول : ارسال سوال بصورت عمومی در صفحه مربوط به پرسش و پاسخ داخل سایت که سوال وارده توسط تمامی اعضا اعم از وکلا و مشاوران مشاهده می گردد و هر یک از ایشان می توانند به سوال مربوطه پاسخ دهند و امتیاز هر پاسخ میتواند به عنوان مقبولیت بیشتر تلقی شده و ازین طریق میتوانید از مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شده و پاسخ دقیقتری به پرسش خود بیابید.

روش دوم : ارسال سوال بصورت خصوصی ، که در این صورت می توانید با دو حالت با قید فوریت و یا بصورت عادی سوال خود را مطرح نمایید و این نوع مشاوره حقوقی نیز نیازمند صبر و شکیبایی در دریافت پاسخ می باشد لیکن پاسخ دریافتی از این طریق بسیار دقیق بوده .

روش سوم : برقراری ارتباط آنلاین از طریق تماس صوتی و یا ارسال فایل صوتی که امکان آن در قسمت مربوطه مشخص گردیده است لازم به ذکر است این نوع ارتباط و مشاوره حقوقی آنلاین منوط به این امر بوده که مشاوره حقوقی نیز در سایت آنلاین بوده و آماده پاسخگویی باشد بدیهی است مزیت این نوع مشاوره حقوقی آنلاین سرعت بالا در دریافت پاسخ می باشد .پاسخ به سوالات حقوقی

شما می توانید از سه طریق سوالات خود را به صورت آنلاین در سایت قرار داده و دراولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید .

بدیهی است بهره مندی از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری از دیگر خدمات سایت حقوقی وکیل نادری می باشد .مشاوره حقوقی رایگان

شما می توانید از طریق مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین به سریعترین حالت ممکن مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید و این مزیت ما را از مجموعه های حقوقی دیگر متمایز نموده است .

جهت مشاوره حقوقی تلفنی از اینجا شروع کنید .

جهت مشاوره حقوقی آنلاین از اینجا شروع کنید .مشاوره حقوقی شبانه روزی

شما می توانید در موارد نیاز به مشاوره فوری با شماره تماس اعلامی ارتباط برقرار نموده و به سرعت راهکار قانونی خود را دریافت نمایید .

مفتخریم توانسته ایم در این خدمت نوین در مواردی که فوریت امر اقتضا می نماید در کنار شما باشیم و ازین رهگذر احقاق حقوق شما را تضمین نماییم .آدرس

تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴