وکیل متخصص خدمات مهاجرتی

وکیل متخصص خدمات مهاجرتی : آنچه امروز امنیت قضایی جامعه را تهدید میکند رشید بی سابقه افراد سود جو و فرصت طلب در جهت انجام امور مهاجرت است ، چرا که اکثریت جامعه کنونی ایران را قشر جوان و تحصیل کرده تشکیل داده و تمایل به ادامه تحصیل در کشور های غربی روز به روز بیشتر می شود و متاسفانه با روند افزایش تقاضا برای مهاجرت به اروپا ، کانادا ، استرالیا و کشور های شرق آسیا کلاهبرداران و سوداگران را برای سود جودی در این فضا ترغیب می نماید .

وکیل متخصص خدمات مهاجرتی

سایت و دفتر حقوقی وکیل نادری مفتخر است اولین دفاتر مهاجرتی قانونی را به سبک و سیاق نوین پایه ریزی نموده و انجام امورات مهاجرتی موکلین را به بهترین وجه ممکن تضمکین می نماید .

نحوه عملکرد ما بدین ترتیب است که موکلین با مراجعه و تکمیل فرم درخواست مهاجرت پرونده خود را تشکیل میدهد و در ادامه مختصصین و افراد مجرب و کارآزموده در انجام خواسته موکلین معرفی می شوند و دفتر وکیل نادری نیز خود را به عنوان حکم قرار داد انجام امور مهاجرتی فی مابین موکل و عامل و یا وکیل دادگستری خارجی قرار می گیرد .

وکیل متخصص خدمات مهاجرتی

طی قرار داد اقدامات مربوط به اخذ ویزا ، هماهنگی های کشور خارجی پذیرنده ، تعیین محل اقامت ، ثبت نام در دانشگاه و مراکز علمی و…. تا اتمام کار دسته بندی می گردد و در جهت انجام هر مرحله مبلغ حق الوکاله مشخص می شود و تا زمانی که انجام امور به نحو کامل به اتمام نرسیده است وجهی پرداخت نخواهد شد .

دفتر حقوقی ما به عنوان حکم تا اتمام کار و اخذ نتیجه مطلوب در کنار شما باقی میماند و بدین ترتیب موکلین پس از تایید انجام مرحله مورد نظر مبلغی را پرداخت نخواهند کرد .

داوری چیست ؟

داوری بدین معنی است که طرفین یک قرارداد توافق مینمایند در صورت بروز اختلاف شخصی به غیر قاضی دادگاه به عنوان حکم فی مابین طرفین تصمیم گیری و حل اختلاف نماید باید توجه داشت شخصیت داور و اعتماد دو طرف به او بسیار پر اهمیت است و همانطور که داوری خوب و منصفانه منفعتی دو چندان نسبت به حل اختلاف در محاکم دارد داوری بد و غیر منصفانه نیز بسیار خطرناک و همراه با ایجاد مشکلات بسیار خواهد بود به طوری که امکان عدم بازگشت حقوق پایمال شده نیز دور از ذهن نخواهد بود .

سوالات متداول

چه تضمینی جهت استرداد وجه در صورت عدم انجام تعهدات پیش بینی شده است؟

همانطور که بیان گردید دفتر وکالت به عنوان حکم و داور مرضی الطرفین تا زمان تایید انجام مرحله توسط موکل هیچ وجهی را به کارگذار و یا عامل داخلی و یا وکیل خارجی پرداخت نخواهد کرد و در صورت عدم اخذ نتیجه مطلوب وجوه بصورت کامل به موکلین مسترد خواهد شد .

در صورت اختلاف بین موکل و عامل انجام امور چگونه عمل می شود ؟

اگر موکل انجام امور عامل و کارگذار را تایید نکند وکیل نادری تمامی وجوه واریزی موکل را به ایشان مسترد خواهد کرد و اگر عامل مدعی انجام کار به نحو صحیح باشد لیکن موکلین مدعی عدم انجام به نحو صحیح باشند در ابتدا سعی بر برقراری صلح و سازش خواهد بود و در صورت عدم حصول سازش موضوع بدواً توسط کارشناسان متخصص بررسی می شود و در صورت اثبات عدم انجام تعهد رای داوری به نفع موکلین صادر و متعاقباً تمامی وجوه پرداختی به ایشان باز پس داده خواهد شد .

مزیت مهاجرت با حمایت دفترحقوقی وکیل نادری چیست ؟

از آنجایی که مبالغ پرداختی شما در حسابی بلوکه خواهد ماند تا تایید موکلین نیز هزینه ای به عاملین مسترد نخواهد شد شما از این امر مطمئن هستید تا زمانی که تعهدات به نحو صحیح به انجام نرسیده است مبلغی نیز پرداخت نخواهد شد فلذا ما این امنیت خاطر را به شما خواهیم داد که حقوق شما تا آخرین مرحله تضمین خواهد شد .

آیا میتوانیم شخصی را که خود می شناسیم به شما معرفی کنیم و از حمایت شما برخودار باشیم ؟

پاسخ به این سوال مثبت است چرا که این نوع قرار داد به عنوان داوری Arbitration در تمام جهان شناخته شده و پرکاربرد است لیکن متاسفانه در نظام حقوقی ایران اندکی مهجور واقع شده چرا که عدم آگاهی نسبت به موضوعی نتیجه ای نیز جز عدم استقبال در پی نخواهد داشت .

نمونه های داوری در ایران و خارج در این موضوع و یا موضوع مشابه وجود دارد؟

بله در نظام حقوق داخلی داوری مورد تایید قرار گرفته است و البته در برخی از قرار داد ها نیز داوری اجباری بوده مانند :

  • داوری در قرار داد های بورسی
  • داوری در اختلاف تعاونی ها
  • داوری در پپیش فروش آپارتمانها

در خارج از کشور نیز داوری به شکل گسترده ای وجود داشته که مثال مشابه آن در دفاتر حقوقی و مهاجرتی بیشمار بوده و البته سایت های برنامه نویسی مشهور مانند …………. نیز از همین نحوه قرار داد های داوری و بهره مندی از حکمیت به شهرتی جهانی رسیده اند .

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.