وکیل مهاجرت به آمریکا + شرایط لازم

وکیل متخصص مهاجرت به آمریکا و موارد مهم قبل از اقدام از سفارت ، وکیل نادری : برای مهاجرت به کشور ایالات متحده آمریکا به دلیل موانع و مشکلاتی که برای اتباع دولت ایران وجود دارد سبب می شود. که با در خدمت گرفتن یک وکیل حاذق و توانا در این خصوص موانع مذکور به آسانی و در کمترین زمان از پیش رو برداشته شود. وکیل نادری – وکیل غرب تهران در زمینه مهاجرت به آمریکا با به دست آوردن تجارب فراوان در زمینه مهاجرت و دارا بودن مدارج علمی بالا در مهاجرت، به طور حتم با فراهم بودن مدارک مورد نیاز، شما را به رویای خود خواهد رساند. در ادامه با وکیل نادری همراه باشید…

سفارت سوییس واسطه ایران و آمریکا

باید توجه کرد به دلیل عدم وجود سفارت آمریکا در کشور ایران متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور امریکا را دارند باید از طریق سفارت سوییس اقدام به این امر کنند و در نهایت کارهای ایشان توسط سفارت آمریکا به ثمر خواهد نشست. همواره مهاجرت یک امر دشواری است. و برای اینکه این امر دشوار دلپذیر شود خیلی بهتر است که مهاجرت به کشورهای فوق پیشرفته صورت بگیرد. لس آنجلس پرطرفدارترین شهری است که مهاجران مختلف را به خود می بیند. وکیل نادری وکیل مهاجرت متخصص در امور مهاجرت، شما را می تواند به هدف خود که مهاجرت به کشور آمریکا و سایر کشورهای مدرن و پیشرفته است با بکارگیری از علم و تجارب خود برساند.

وکیل مهاجرت به آمریکا

انواع ویزا برای مهاجرت به کشور امریکا

حدود ۱۰۰ نوع ویزا برای مهاجرت به کشور آمریکا وجود دارد. که از جمله آنها می توان به ویزای تحصیل، ویزای کار و ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد که این ویزاها در کل به دو دسته تقسیم می شوند ویزای مهاجرتی و ویزای غیرمهاجرتی.

ویزای مهاجرتی و ویزای غیرمهاجرتی

منظور از ویزای مهاجرتی این است که فرد برای ستیزن شدن و شهروند شناخته شدن در امریکا اقدام می‌کند. اما ویزای غیرمهاجرتی برای اقامت در یک مدت کوتاه است و دارای مدت است و نیازمند تمدید است. به عنوان مثال شخص به منظور گردشگری و یا تحصیل به این کشور سفر می کند. حتما برای ویزای غیرمهاجرتی نیز وکیل مهاجرت لازم است. زیرا این امور نیز از اعمال تخصصی و نیازمند تجربه است تا بدون فوت وقت و هزینه اضافی به نحو احسن انجام شود. که وکیل نادری وکیل مهاجرت با توانایی در امر مهاجرت قادر به انجام خواهد بود.

تحریم ها و تاثیر آن بر مهاجرت

در گذشته به دلیل مناسبات سیاسی بین کشور ایران و آمریکا مهاجرت به این کشور امری دشوار و شاید غیرممکن به نظر می رسید. اما افراد می توانستند با اخذ ویزا و پاسپورت سایر کشورها مانند کانادا بدون اخذ ویزا از کشور امریکا، به ایالات متحده سفر کنند. و همچنین سایر کشورهای اروپایی نیز وضعیت به همین شکل است. اما امروزه به دلیل رفع فشارهای گذشته افرادی که در ایران حاضر هستند می توانند به طور مستقیم به کشور آمریکا سفر کند و مشکلات کمتری را متحمل بشوند.

وکیل مهاجرت به امریکا از طریق ویزای تحصیل

به دلیل رتبه بالای علمی کشور آمریکا به اسباب مختلف از جمله مهاجرت نخبگان علمی به دلیل شرایط مناسب در آمریکا، دانشگاه های معتبری از جمله دانشگاه هاروارد وجود دارد که علاقمندان به علم و دانش را به سوی خود می کشاند. به همین موجب یکی از راه های اقامت دایم در امریکا تحصیل است.

هزینه مهاجرت به آمریکا و هزینه اقامت در آمریکا چقدر است؟

هزینه سفر به کشور امریکا بسته به نوع ویزایی که دریافت می ‌شود متفاوت می باشد و هزینه اقامت کشور آمریکا نیز بسته به درآمد شغلی و تعداد افراد خانواده متغیر می ‌باشد.

آیا پناهندگی به کشور ایالات متحده آمریکا امکان پذیر است؟

بله؛ در هر کشوری از جمله آمریکا می توان پناهنده شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *